Menu
A+ A A-

ABBYY FineReader 12 Corporate

Rating: Not Rated Yet Email

Description

Daha hızlı ve hassas belge dönüşümü

faster_conversion.png

Öncesine göre %15 daha hızlı belge işlemi yapan ABBYY FineReader 12 ile daha fazla belge dönüşüm hızına kavuşun*. FineReader 12 hızını daha da arttırın: Hızlı okuma modunu kullanarak dönüşüm hızını daha da arttırın — varsayılan dönüşüm moduna göre %40 daha fazla hıza kavuşun.

Toplamda %99,8* OCR hassaslığıyla yeni FineReader 12, grafiklerin daha iyi korunmasını (%30 kadar*) sağlar ve tablo dönüşümünü geliştirir (%40 kadar*), böylece iş ve finansal belgelerle çalışmayı basitleştirir.

Hızlı belge açma ve arkaplanda işlem

Custom-Tasks.png

ABBYY FineReader 12 belgeleri hemen açar, zaman alan ve kaynakları kullanan OCR işlemi arkaplanda uygulanırken belge üzerinde hemen çalışmanıza olanak verir. Belgenin tümü işlenirken, kullanıcıların belgenin içeriğini görüntülemesine, sayfaları yönetmesine, tanınan alanları düzenlemesine, hatta hızlıca alıntı yapmak için bir parçayı seçmesine olanak verir.

Arşivlenen kopyalar için daha iyi görünüm

archved_copies2.png

Pikselleri belirgin olan karakterleri yumuşatan yeni PreciseScan teknolojisi, yeni artalan beyazlatma ve çoklu sayfa kırpma araçlarıyla ABBYY FineReader 12, arşivlemek, okumak veya yazdırmak için hazırlanan arama yapılabilir PDF'lerin görsel kalitesini yükseltir. Ek olarak yeni renkli damgaları ve kalem işaretlerini temizleme aracı, daha iyi tanıma kalitesini garantiler ve arşivlenen iş belgelerinin görünümünü iyileştirir.

FineReader 12 bu yeni araçları kullanarak, fotoğrafı çekilen belgeleri otomatik olarak arama yapılabilir PDF veya diğer desteklenen formatlara dönüştürmek için taranan belgelerin kalitesine ulaştırır.

Hızlı metin ve veri çekme

text_quoting.png

ABBYY FineReader 12 metin ve veri çekme işlemini basitleştiriyor — şimdi sadece birkaç saniye sürüyor. Sadece kopyalamanız gereken alanı seçin ve sağ tuşa tıklayarak metni veya veriyi hemen çekin. Tüm belge işlenirken beklemenize gerek yok — seçili alan kopyalandı ve bir başka belgede kullanılmaya hazır.

Hot Folder içinde geliştirilmiş toplu işlem

Overview_Batch.png

ABBYY FineReader Corporate içindeki Hot Folder uygulaması, iki CPU çekirdeğiyle çalışma desteği sayesinde katılımsız belge dönüşümünü hızlandırırken, kullanıcıların bilgisayarında diğer işlemler için yeterli işlem gücü bırakır. Ek olarak daha esnek dosya isimlendime seçeneği sunar, kullanıcılar dosya ve klasör isimleri için önbilgi ve sonbilgi ekleyerek, dosyalarını daha iyi organize edebilirler. Hot Folder içinde dosyaların ayrı ayrı işlenmesi özelliği sayesinde kullanıcılar, diğer belgeleri beklemeden dönüştürülen belgeyle çalışmaya başlayabilirler.

Daha çok dili daha hassas tanır

languages.jpg

Yeni ABBYY FineReader 12, Arapça, Çince, Japonca ve Korece dilleri için gelişmiş bir hassasiyet sunarken, gelişmiş bir İbranice OCR sağlıyor. Rusça aksanlarının eklenmesiyle FineReader piyasada en çok dilde OCR yapan yazılım olma konusundaki liderliğini sürdürüyor, desteklenen 190 dilin kombinasyonlarından oluşan çok dilli belgeleri dönüştürme olanağı sağlıyor.

Daha hızlı doğrulama ve düzeltme

verification.png

ABBYY FineReader 12 sonuçların doğrulanmasını ve düzeltilmesini basitleştirir: gelişmiş Doğrulama aracı şimdi yazım ve biçim doğrulamasını birleştiriyor, sezgisel kısayol tuşları ve sekme kontrolleri doğrulama sürecinde dolaşımı kolaylaştırıyor. 

Kesintisiz belge paylaşımı ve Bulut erişimi

Features_Cloud.png

ABBYY FineReader 12 Corporate, dönüştürülen belgelerin daha etkili şekilde paylaşılması ve resimlerin alınması için Microsoft SharePoint® Online, Office 365® ve Google Drive™, Dropbox™, Microsoft OneDrive® gibi popüler bulut dosya depolarına erişim sağlar. Belge açma ve kaydetme işlemleri doğal Windows iletişim kutularıyla uygulanmaktadır.

Tam Windows 8 desteği

win8_support.png

ABBYY FineReader 12, Windows 8 sertifikalıdır ve tam olarak uyumludur. İşinizi daha da kolaylaştırmak için işletim sisteminin sağladığı yeni seçenekleri kullanır. Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü doğrdan Windows 8 başlangıç ekranından ulaşılabilen tek tıklamalık dönüşüm görevleri içerir. FineReader 12, dokunmatik ekranı olan dizüstü bilgisayarlarda dokunarak yakınlaştırma ve kaydırma hareketlerini de destekler.

* Dahili ABBYY testine göre. Hassaslık ve biçimlendirme sonuçları, belge kalitesi ve tarayıcı ayarları gibi faktörlere göre değişebilir.

 

Please log in to write a review.

yazilimsepeti bottom new

Apple Yetkili Servis

Login or Register